Ubytování

Glamping ve společnosti včel

Jedinečné bydlení

Bydlení v maringotce se zabudovanými včelími úly není jen obyčejné ubytování – je to jedinečný zážitek spojený s přírodou a tradicí včelaření. Vůně včel a vosku proniká do každého koutu prostoru a vytváří jedinečnou atmosféru, která má příznivý vliv na tělo i mysl.

Vdechování vůně včel a vosku může podpořit relaxaci, snížit stres a zlepšit náladu. Navíc se včelí produkty jako med nebo propolis používají k posílení imunity a léčbě různých zdravotních potíží.

Pracovitost včel a oddanost svému úkolu jsou obdivuhodné a možnost prožívat jejich životní cyklus přímo z našeho ubytování je fascinující zážitek a také skvělý způsob, jak se dozvědět více o včelařství.

Vybavení maringotky

V maringotce najdete veškerý komfort a moderní vybavení, které zajistí, že Váš pobyt bude co nejpříjemnější. Nechybí samozřejmě přístup k pitné vodě a elektřině. K dispozici je také plně vybavená koupelna se sprchou, umyvadlem a toaletou. 

V koupelně najdete základní kosmetiku vyrobenou ze včelích produktů (šampon, kondicionér, sprchový gel, tělové mléko, mýdlo, krém na ruce)

Kuchyně je kompletně vybavena veškerými spotřebiči a nádobím, které byste pro svůj pobyt mohli potřebovat a také zde naleznete vše potřebné k přípravě kávy včetně kávy samotné.

Jedním z unikátních prvků našeho vybavení je možnost pozorovat včely přes sklo přímo z maringotky. Tato možnost Vám umožní sledovat činnost včel a jejich úžasný svět přímo z pohodlí ubytování.

V maringotce najdete také velkou postel s výhledem na Rychlebské hory. Budete se probouzet do nádherného výhledu na krajinu a s panoramatem hor přímo před Vámi.

Uvítací balíček

Při příjezdu na Vás bude čekat balíček, který od nás dostanete jako dárek a jeho součástí je láhev vína od nejlepších vinařů z Jižní Moravy, domácí marmeláda, domácí sirup a samozřejmě med od našich včel a další včelí produkty, abyste si svůj pobyt mohli vychutnat co nejvíce.

Volný čas a relaxace

Pro ty, kteří se chtějí uvolnit a zrelaxovat, máme k dispozici jogamatky pro cvičení a meditaci. Můžete si vychutnat svůj čas a propojit se s Vaším tělem v harmonii s přírodou kolem vás.

Malá knihovnička v maringotce Vám nabízí možnost čtení a zárověň se dozvědět více o životě včel a jejich léčivých vlastnostech z několika odborných knih.

Okolní zahrada je ideálním místem k pobytu na čerstvém vzduchu. Můžete si udělat procházku k nedalekému rybníku, využít zahradu pro sportovní aktivity nebo si jen tak sednout a vychutnat si klid a krásu přírody kolem.

Maringotka disponuje veškerým vybavením, abyste si mohli užít pohodlný a příjemný pobyt. Jsme si jisti, že Váš pobyt u nás bude nezapomenutelným zážitkem plným klidu, relaxace a dobrodružství.